كي بايد بريم ثبت نام بكنيم؟

نوشتن سايت دانشگاهي كه قبول شديم تاريخ براي ثبت نام ميزنه ولي نزده يدفعه ميگن مهلت ثبت نام تموم شدع يدفعه تا ٣٠شهريور تمديدش ميكنيد چخبره،؟ جواب انتخاب رشته ها ٢٠اومدع  كي وقت ثبت نام تموم شد اخه
سوال شده 24 شهریور 1397 در سایر بوسیله ی arezoo (160 امتیاز)

1 پاسخ

جزئيات زمان و نحوه ثبت نام پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي دانشگاه پيام نور

ضمن تبريك و آرزوي موفقيت براي كليه پذيرفته شدگان آزمون سراسري سال 97 به اطلاع مي رساند، ثبت نام غيرحضوري كليه پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي از تاريخ 27/6/97 لغايت 3/7/97 طبق جدول زمان بندي شده در سامانه آموزشي گلستان به نشاني reg.pnu.ac.ir انجام مي شود. 
به گزارش روابط عمومي، كليه پذيرفته شدگان براي ثبت نام بايد به شرح ذيل اقدام كنند؛
1-ثبت نام كليه پذيرفته شدگان اين دوره به صورت غيرحضوري انجام مي شود و پذيرفته شدگان گرامي لازم است با مراجعه به سايت http://reg.pnu.ac.ir از تاريخ و نحوه نام نويسي آگاهي يابند.
2-پذيرفته شدگان پس از ورود به سايت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودي مي توانند با استفاده از شناسه كاربري و گذرواژه (در صفحه اول سايت فوق الذكر در زمان ثبت نام اعلام مي گردد) وارد سامانه آموزشي گلستان شوند.
3-پذيرفته شدگان لازم است اسكن مدارك ذيل را در قالب jpg يا jpeg و با حجم هر عكس حداكثر 250 كيلوبايت تهيه و در هنگام ثبت نام غيرحضوري بارگذاري نمايند. 
-تصوير صفحه اول و صفحه توضيحات شناسنامه
-تصوير كارت ملي (پشت و رو)
-عكس رنگي با زمينه روشن بدون كلاه و عينك (براي مراجعه حضوري 4 عدد)
-مدرك مشخص كننده وضعيت نظام وظيفه (ويژه آقايان)
-تصوير مدرك پيش دانشگاهي و يا كارداني (دارندگان ديپلم نظام قديم نيازي به ارائه اين مورد ندارند)
-تصوير مدرك ديپلم متوسطه
-تصوير درخواست تاييديه تحصيلي از دفاتر پيشخوان خدمات دولت براي آخرين مدرك تحصيلي (مدرك پيش دانشگاهي يا ديپلم نظام قديم)
دانشجويان پس از ثبت نام اوليه و بارگذاري مدارك مورد نياز جهت تشكيل پرونده در زمان تعيين شده به محل قبولي مراجعه و نسبت به تشكيل پرونده اقدام نمايند.
لازم به ذكر است، امكان تقاضاي مهمان براي ورودي هاي جديد از تاريخ 31/6/97 لغايت 9/7/97 در سامانه آموزشي گلستان و براي نيمسال اول 98-97 فراهم است و انتخاب واحد دانشجويان از تاريخ 1/7/97 لغايت 10/7/97 خواهد بود.

پاسخ داده شده 26 شهریور 1397 بوسیله ی Farspnu (58,340 امتیاز)
...