سلام من چند سوال داشتم در مورد مرخصی تحصیلی و ثبت نام

پاسخ داده شده

۱.من با کنکور رشته زیست شناسی را اوردم ولی الان برای ثبت نام گزینه ای به نام ارسال مدارک برای من فعال نیست(ثبت نام غیر حضوری جدیدالورود) ؟

۲.من در کنکور سهمیه ۵ درصد را داشتم اما برای این دانشگاه و رشته ای که قبول شدم اصلا نیازی به این سهمیه نیست ایا من باید قسمت ایثارگران را تکمیل کنم چون زیر نظر بنیادی نیستم اونجا همش نوشته شماره پرونده بنیاد و ادرس بنیاد و… اما من هیچکدام را ندارم ؟

۳.من با احتساب اینکه امسال غیر حضوری ثبت نام میکنید برای گرفتن مرخصی تحصیلی به مدت دو ترم باید چه کاری بکنم وچون میخام سال ۱۴۰۰ کنکور بدم و مشکل سربازی میخام برطرف بشه ؟

افزودن نظر
1 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

سلام

  1. جهت سهولت در امر ثبت نام فعلا گزینه ارسال مدارک از سیستم حذف شده، دانشجوی جدید می بایست قسمت اطلاعات شخصی رو در سیستم وارد و بعد از پذیرش، تا تاریخ 7 آذر مهلت دارد تا مدارک خود را در سیستم بارگزاری نماید
  2. خیر نیازی نیست، تنها دانشجویی که دارای سهمیه 25 درصد و بیشتر باشند می بایست اطلاعات ایثارگری را در سیستم وارد نمایند
  3. شما بعد از ثبت نام غیرحضوری روی سایت می بایست با مراجعه حضوری در مرکز خود نسبت به اخذ نامه جهت صدور معافیت تحصیلی از نطام وطیفه حاضر شوید و ضمن اخذ نامه مذکور و مراجعه به مراکز پلیس 10+ نسبت به صدور و اخذ معافیت تحصیلی و ارائه آن به دانشگاه جهت ثبت در پرونده تحصیلی خود اقدام نمایید، و سپس با واریز شهریه ثابت نسبت به درخواست مرخصی تحصیلی در سایت گلستان اقدام نمایید
پاسخ داده شده در نوامبر 5, 2020.
افزودن نظر
  • پاسخ شما

    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید